Warzone’daki bir ekipman açığı oyuncuları bezdirdi

Battle Royale türünün en popüler oyunlarından biri olan Call of Duty Warzone'da yaşanan bir ekipman açığı oyuncuları taciz etti. Warzone'da oyuncular sürekli olarak bir şeyden yararlanır ve diğer oyuncuların zevkini baltalarlar. Bu kez, oyunda "Stim" adlı bir ekipmandan yararlanıyorlar.
Battle.net mağazası yıllar sonra güncellendi
"Stim" ekipmanının Warzone'dan kaldırılması isteniyor
Warzone'da agresif oyuncuların vazgeçilmezi olan Stims, karakterinizin sağlığını hızla geri kazanıyor. karakterinizin Taktiksel Sprint yeteneğini yenilerken. Reddit'te paylaşılan bir videodaki son iki oyuncu, rakiplerini bulamadan ölüyor. Çünkü rakipleri çemberin yakınında bile değil. Oyuncular, uyarıcı ekipmanın açığından yararlanarak bu ekipmanı sınırsız kullanabilirler. Doğru yapılırsa, daireye girmenize bile gerek yoktur.

https://www.reddit.com/r/CODWarzone/comments/kfoqde/i_regret_to_inform_you_that_unlimited_stim_glitch/? Utm_content = gövde & amp; utm_medium = post_embed

görebilirsin. Hemen ardından oyunun galibi ekranlara geliyor. Kazananın Stim'i sınırsız kullandığını açıkça görebilirsiniz. Stim, oyuna eklendiğinden bu yana 4 kez "düzeltildi", ancak hiçbir şey değişmedi. Oyuncular, geliştirici şirketten ekipmanı kaldırmasını istiyor.

Bunlara da Göz Atın

Son Günlerin En Popüler Oyunu Valheim, 3 Milyondan Fazla Sattı

2 Şubat'ta Steam'de yayınlanan ve aniden popülerlik kazanan Valheim, bugün itibariyle 3 milyon satışı geride …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.